52E9FFBF-9AE2-4AFA-AD80-60966AE377A9.JPG

O Posede

Posed Vinica sa nachádza v nádhernom mestečku Modra, ktoré je súčasťou malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Je posadený na úpätí vinohradov a ponúka tým prekrásny výhľad nielen na samotné vinice ale aj celé mesto. Okno je situované na juhovýchod a tak je možné sledovať východy slnka na pozadí vrchov Malých Karpát. 

Počas pokojných rán je možné z posedu sledovať srnky, zajace, veveričky či iné divoké zvieratá na návšteve viníc.

V okolí je široká možnost pešej turistiky či cyklotrás a rovnako sa v meste nachádza množstvo skvelých reštaurácií, vinární a príležitostí navštíviť kultúrne podujatia. Pobyt je tak ideálny aj pre návštevníkov vínnych ciest a iných vinárskych akcií v okolí.

D8AED453-02ED-4A86-8C5B-8F24E3FA70AA.JPG
IMG_2255.jpeg

Pre autentickejší zážitok je posed kompletne off grid, no je vybavený provizórnou kuchynkou, v ktorej sa nachádza zásoba pitnej vody, plynový varič a rôzne kuchynské náčinie pre pohodlnú prípravu raňajok či jednoduchej večere. Vnútri sa nachádza komfortná posteľ, dostatok odkladacieho či úložného priestoru a vďaka rozkladaciemu stolíku si môžete užiť výhľad na vinice pri práci či jedle.

Keďže ideme smerom ekologického posedu, tuto sme si tiež dlho hlavy nelámali. Kúpeľňa je vonkajšia, na pevnej zemi. Od posedu je vzdialená len pár metrov a je riešená tak, aby ste mohli obdivovať prírodu, ale aj súkromie mali. Súčasťou našej externej kúpeľne je solárna sprcha s umývadlom a ekologická kompostovacia toaleta. Vodu na umývanie budete mať pripravenú v nádrži. Akurát len jej teplota bude záležať od toho, ako veľmi sa slnko na oblohe ukáže ;)